Dokumentacja prawna

DOKUMENTACJA PRAWNA

Warunki i zasady

Poniżej znajduje się odpowiednia dokumentacja prawna. Upewnij się, że przeczytałeś i zgodziłeś się na dokumentację przed założeniem konta w klimexcm. Aby wyświetlić odpowiednią dokumentację, kliknij poniższe linki. Zalecamy zapisanie pliku i otwarcie go w formacie PDF. Np. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Zapisz link jako …”, a następnie otwórz plik.

Ostrzeżenie ogólne

Informacje zawarte na tej stronie mają jedynie charakter ogólny i mogą zawierać porady, które nie są oparte na Twoich osobistych celach, sytuacji finansowej lub potrzebach. W związku z tym powinieneś rozważyć, w razie potrzeby, doradztwo (jeśli dotyczy) dotyczące tych celów, sytuacji finansowej i potrzeb, zanim podejmiesz działania w sprawie porady.

Warunki korzystania

Informacje na tej stronie zostały przygotowane zgodnie z prawem australijskim w zakresie dostaw towarów i usług. Niniejsze zawiadomienie i informacje na tej stronie oraz wszystkie sprawy dotyczące któregokolwiek z nich podlegają przepisom prawa obowiązującym w stanie Nowa Południowa Walia i Commonwealth of Australia („prawo australijskie”) i należy je interpretować zgodnie z tymi przepisami. Informacje mogą nie spełniać przepisów jakiegokolwiek innego kraju. Nie jest on skierowany do osób w żadnym innym kraju i nie powinien polegać na ludziach w jakimkolwiek kraju poza Australią. Informacje na tej stronie są aktualne na dzień publikacji, ale mogą ulec zmianie.

Proszę zapoznać się z pełnym regulaminem korzystania z tej witryny, dostępnym po kliknięciu tutaj .

Obsługa sporów

Dla ułatwienia, stworzyliśmy także oddzielną stronę do obsługi sporów. Jeśli na jakimkolwiek etapie masz spór z klimexcm, zapoznaj się z naszą stroną do rozwiązywania sporów .

Warunki transakcji

Aby zapoznać się z naszymi Zasadami i warunkami transakcji oraz Harmonogramem opłat za wpłaty i wypłaty, kliknij tutaj

error: Content is protected !!